Καλώς ήλθατε στο Φόρουμ

Εδω μπαίνουν οι επίσημες ανακοινώσεις μόνο από τους διαχειριστές, διαβάζουμε τους κανόνες λειτουργίας και ρωτάμε το Help Desk του Forum

Δημοσίευσηαπό doctor14 » 10 Απρ 2010, 18:38

Efxaristo gia to kalosorisma, kalos sas vrika. Arketoys gnorizo prosopika apo palia kai oloys sas diavaza mexri simera systimatika. Sygxaritiria stoys ypefthynoys olon ton anepisimon istoselidon toy Ethnikoy giati exoyn kratisei zontano ton filathlo kosmo se epoxes poy polloi alloi odigoysan tin omada sto telma. Efxomai kali synexeia avrio sto podosfairiko tmima kai nees epityxies se ola ta athlimata toy erasitexni.
doctor14
Παλαιό Μέλος

Re: Καλώς ήλθατε στο Φόρουμ

Δημοσίευσηαπό lithium14 » 14 Μάιος 2013, 22:41

Λοιπον ηρθε η ωρα να αλλαξω το agan σε lithium14.ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΩΩΩΩΩΩ!!!!! :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
lithium14
Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό Ραφαήλ Συκιώτης » 08 Μαρ 2017, 15:18

Καλησπέρα σας φίλοι μου ΕΘΝΙΚΟΙ σας ευχαριστώ για την αποδοχή σας στο Forum το οποίο διαβαζω καιρό αλλά τώρα έγινα μέλος είμαι και εγώ φίλος του ΕΘΝΙΚΟΥ απο Μεταμόρφωση και αν και δεν έχω σχέση με τον όμορφα Πειραιά αποφάσισα να γινω ΕΘΝΙΚΟΣ γιατί με γοητευσε η Ιστορια του καιο αγνος του κόσμος με συνεχή παρουσία στα γήπεδα στηριζοντας την γνήσια ομάδα του Πειραιά.ΕΘΝΙΚΑΡΑ παντού ευχομαι να γίνει ξανά η δυνατή ομάδα των παλαιών ετών στην Α εθνική μας αξίζει !!!
Ραφαήλ Συκιώτης
Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό manos » 08 Μαρ 2017, 17:28

Καλως ηρθες Ραφαηλ....
Άβαταρ μέλους
manos
Μέλος ασκών δριμυτάτην κριτικήν

Προηγούμενη

Επιστροφή στο ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΚΑΝΟΝΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ & ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης