Forum και δικαιωματα αναγνωσης

Εδω μπαίνουν οι επίσημες ανακοινώσεις μόνο από τους διαχειριστές, διαβάζουμε τους κανόνες λειτουργίας και ρωτάμε το Help Desk του Forum

Forum και δικαιωματα αναγνωσης

Δημοσίευσηαπό mfrankie » 30 Νοέμ 2008, 20:27

Προτείνω η ανάγνωση του φορουμ εκτος από συγκεκριμένες ενότητες (Περιγραφες αγωνων και διαφορα άλλα) να γινεται μονο από τα εγκεκρίμενα μέλη όπως γινεται και με αλλα οπαδικά φορουμς όπως του Πανιωνιου και άλλων ομάδων. Ακούω τη γνωμη σας.
You can lead a horse to water but you can't make it shit in a bucket!
Άβαταρ μέλους
mfrankie
Site Admin

Re: Forum και δικαιωματα αναγνωσης

Δημοσίευσηαπό stelios14 » 30 Νοέμ 2008, 20:39

mfrankie έγραψε:Προτείνω η ανάγνωση του φορουμ εκτος από συγκεκριμένες ενότητες (Περιγραφες αγωνων και διαφορα άλλα) να γινεται μονο από τα εγκεκρίμενα μέλη όπως γινεται και με αλλα οπαδικά φορουμς όπως του Πανιωνιου και άλλων ομάδων. Ακούω τη γνωμη σας.

ΣΥΝΦΩΝΩ
Άβαταρ μέλους
stelios14
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό Εθνικολάγνος » 30 Νοέμ 2008, 20:43

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ...
ΝΑ ΜΗ ΔΙΑΒΑΖΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Η' ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΜΟΝΟ ΕΘΝΙΚΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ!
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΕΛΗ...ΠΩΣ ΘΑ ΧΩΡΙΖΟΝΤΑΙ?
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ,ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΥΤΟΣ,ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ,ΝΑ ΠΡΟΤΑΘΕΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΗΔΗ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ!!
ΣΤΟ FORUM ΤΟΥ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΥ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ FORUM.
ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ!
Άβαταρ μέλους
Εθνικολάγνος
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό makis » 30 Νοέμ 2008, 20:46

συμφωνώ και γω με τον Λεονάρδο.
makis

Δημοσίευσηαπό ex-Banker » 30 Νοέμ 2008, 20:51

Η ανάγνωση να γίνεται από εγγεγραμένα μέλη που έστω μέσω της δ/νσης του email τους να δίνουν το ονοματεπώνυμό τους στους διαχειριστές (και αν δεν θέλουν να φαίνεται ας το έχουν κρυφό).
Stat rosa pristina nomine, nomina nuda tenemus
ex-Banker
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό Εθνικολάγνος » 30 Νοέμ 2008, 20:57

ilissia εγραψε:

η πλακα ειναι οτι βλεπω αυτη την στιγμη 3 μελη στο φορουμ και 20 επισκεπτες!!!!!!!!τι εγινε παιρνουν ματι τα παιδια του προεδρου;αν πω δηλαδη οτι τον παιρνει ο μητροπουλος και ο πηρουνιας θα παρεξηγηθουν; Very Happy

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ,ΛΟΙΠΟΝ,ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ilissia,ΠΡΕΠΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΑΣ,ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΓΝΩΣΙΜΟ ΤΟ FORUM ΑΠΟ ΜΗ ΜΕΛΗ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΓΡΑΦΤΕΙ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟ FORUM!
ΑΠΛΑ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ...
Άβαταρ μέλους
Εθνικολάγνος
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό Ypopsiasmenos » 30 Νοέμ 2008, 21:23

"Όποιος κρυφακούει, τις μπομπές του ακούει", λένε στο χωριό μου (...)
Ωστόσο είμαι μέλος και σε ένα εντελώς κλειστό μπλόγκ, όπου τα λέμε μόνο μεταξύ μας κάποιοι γνωστοί (όχι λίγοι) και μπαίνει κανείς μόνο με πρόσκληση από τον admin. Οι Γιαννιώτες πάντως που είχαν ανοικτά τα blue vayeros κλπ. τα χώνανε κανονικά και καλά κάνανε. Έτσι μαθαίναμε κι εμείς οι άλλοι διάφορα ευτράπελα του άλλου ομορφόπαιδου.
Ότι νομίζετε είμαι μέσα. Και ένα κομμάτι του φόρουμ μπορεί να υπάρχει (private room) που να μπαίνουν μόνο εγκεκριμένοι και γνωστοί από τον admin. Εξάλλου και σε σωματεία σε προτείνουν συχνά άλλοι για να γίνεις μέλος (και στον ερασιτέχνη μας έτσι γίνεται).
ΥΠΟΜΟΝΗ
Άβαταρ μέλους
Ypopsiasmenos
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό Εθνικολάγνος » 30 Νοέμ 2008, 22:33

ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ...
ΕΛΕΟΣ...
ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΤΙΣ ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ...
ΚΑΝΤΕ ΤΟ FORUM ΜΕ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΤΕ ΠΡΙΒΕ ΕΝΟΤΗΤΕΣ
ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΤΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟ FORUM,ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΤΟΝ...!!!
Άβαταρ μέλους
Εθνικολάγνος
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό ΙΑΚΩΒΟΣ » 30 Νοέμ 2008, 23:17

ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΤΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟ FORUM,ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΤΟΝ...!!

Eπειδη και εγω μπαινω σχεδον καθημερινα στο forum αλλα γραφω σπανια πρεπει να διαγραφω;Ξερω αρκετα μελη του forum που απεχουν για δικους τους λογους αλλα και ενημερωνονται και συμπασχουν και ενδιαφερονταιγια τον Εθνικο.Εδω μεσα γνωριστηκαμε απο το πουθενα και ισως υπαρχουν και αλλοι που θελουν να μπουν στην παρεα μας. Με τα παραπανω θελω να πω οτι ειμαι εναντιον της ¨προσκλησης¨ αλλα υπερ του οτι καποι θεματα πρεπει να μην ειναι ορατα απο ολους. ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΑΦΗΣΤΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ ΤΟ forum . ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΚΛΕΙΣΤΟ CLUB.Ευχαριστω

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
only the best is good enough
ΙΑΚΩΒΟΣ
Έμπειρο Μέλος

Δημοσίευσηαπό Εθνικολάγνος » 30 Νοέμ 2008, 23:24

ΙΑΚΩΒΟΣ έγραψε:
ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΤΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟ FORUM,ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΤΟΝ...!!

Eπειδη και εγω μπαινω σχεδον καθημερινα στο forum αλλα γραφω σπανια πρεπει να διαγραφω;Ξερω αρκετα μελη του forum που απεχουν για δικους τους λογους αλλα και ενημερωνονται και συμπασχουν και ενδιαφερονταιγια τον Εθνικο.Εδω μεσα γνωριστηκαμε απο το πουθενα και ισως υπαρχουν και αλλοι που θελουν να μπουν στην παρεα μας. Με τα παραπανω θελω να πω οτι ειμαι εναντιον της ¨προσκλησης¨ αλλα υπερ του οτι καποι θεματα πρεπει να μην ειναι ορατα απο ολους. ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΑΦΗΣΤΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ ΤΟ forum . ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΚΛΕΙΣΤΟ CLUB.Ευχαριστω

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΙΑΚΩΒΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΩ...
ΕΣΥ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΠΑΝΙΑ,ΑΠΛΑ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΥΧΝΑ...
ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΜΩΣ...
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ,ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΜΠΗΚΑΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΑΤΗ ΤΟΥ ΚΟΙΛΙΟΔΟΥΛΟΥ,ΟΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ...
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΑΙΝΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΑ...
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ...
ΑΛΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ...
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ...
Άβαταρ μέλους
Εθνικολάγνος
Πρόεδρος

Επόμενο

Επιστροφή στο ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΚΑΝΟΝΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ & ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης