ΕΚΛΟΓΕΣ ΝΕΟΥ ΔΣ 22/6

Συζητούμε για ότι αφορά τον Ερασιτέχνη Εθνικό.

Re: ΕΚΛΟΓΕΣ ΝΕΟΥ ΔΣ 22/6

Δημοσίευσηαπό manos » 29 Ιουν 2016, 12:37

Καλη Δυναμη στην Προεδρο,εγραψε ιστορια ως η πρωτη γυναικα,καλοριζικοι και καλη δυναμη σε ολους!
Άβαταρ μέλους
manos
Μέλος ασκών δριμυτάτην κριτικήν

Δημοσίευσηαπό Newcastle » 30 Ιουν 2016, 09:39

manos έγραψε:Καλη Δυναμη στην Προεδρο,εγραψε ιστορια ως η πρωτη γυναικα,καλοριζικοι και καλη δυναμη σε ολους!

Πέρα από το ότι είναι γυναίκα κάτι όχι και τόσο συνηθισμένο στον αθλητισμό
η Δώρα είναι από τις ελάχιστες εξαιρέσεις πρώην αθλητών του συλλόγου που
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αγαπούν τον σύλλογο!!!! Η πλειοψηφία λέει ότι είναι αλλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ....
Αυτό μαζί με το γεγονός ότι ηγήθηκε μιας προσπάθειας για αποφυγή πρωτοδικείου
πρέπει να έχει ακόμα μεγαλύτερο σεβασμό και βοήθεια απ' όλους μας....
Οσο για γυναίκες είναι 3 στον αριθμό.... :D
Newcastle
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό manos » 01 Ιούλ 2016, 08:47

Νεο θέμα νέα περίοδος για τον Εθνικό,με την Πρώτη Γυναίκα πλέον πρόσεδρο,εδ'ω η αναδημοσίευση της πρώτης συνντευξης της Προέδρου κ.Δ.Ιωαννίδου
Tην πρωτη της συνεντευξη στο site http://www.pisina net εδωσε η Προεδρος του Εθνικου κ.Δ.Ιωαννιδου.αναδημοσιευση της συνεντευκης εδω
http://www.ethnikos.org/news/ethnikos-o ... ioannidoy/
Άβαταρ μέλους
manos
Μέλος ασκών δριμυτάτην κριτικήν

Δημοσίευσηαπό Newcastle » 03 Ιούλ 2016, 16:54

και στο κανάλι ΕΝΑ του Πειραιά...
https://www.youtube.com/watch?v=weU3fuFOclw
Newcastle
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό iggy14 » 13 Ιούλ 2016, 09:03

Άβαταρ μέλους
iggy14
COMANDANTE

Δημοσίευσηαπό glyfada14 » 13 Ιούλ 2016, 10:17

Αυτό το δελτίο τύπου αφήνει κάποιες απορίες.Στην χθεσινή συνάντηση δεν αναφέρθηκε τίποτα για αυτό το θέμα.Μετά και τις νέες εξελίξεις μπορεί η Διοίκηση να μας ενημερώσει επίσημα τι γίνεται με αυτό το θέμα;
glyfada14
Παλαίμαχος

Δημοσίευσηαπό Newcastle » 13 Ιούλ 2016, 12:10

glyfada14 έγραψε:Αυτό το δελτίο τύπου αφήνει κάποιες απορίες.Στην χθεσινή συνάντηση δεν αναφέρθηκε τίποτα για αυτό το θέμα.Μετά και τις νέες εξελίξεις μπορεί η Διοίκηση να μας ενημερώσει επίσημα τι γίνεται με αυτό το θέμα;

http://www.pisina.net/%CE%B4%CF%89%CF%8 ... %BF%CF%85/

ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ?? ΔΕΝ ΕΙΠΩΘΗΚΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΔΣ?? ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟ??

ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ Ν' ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ!!

ΣΤΙΣ 14/6 ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΦΟΤΟΥ ΕΙΧΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΤΟ ΔΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΟΤΙ ΑΠΟΧΩΡΩ ΑΠ ΤΟ ΠΟΛΟ Α+Γ
ΕΠΕΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΕΝΟΣ ΕΚ ΤΩΝ ΔΥΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩΝ ΑΦΟΥ ΟΙ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ ΔΕΝ ΕΝΕΜΦΑΝΙΣΘΗΣΑΝ
ΟΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΚΙ ΕΙΧΑΜΕ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ Ν' ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΤΟ ΤΜΗΜΑΤΑ ΠΟΛΟ ΚΑΘΑΡΑ ΧΩΡΙΣ ΧΡΕΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΡΝΗΘΗΚΕ ΚΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΜΗΜΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑΝ ΟΛΟΝ
ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ!! ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ Ο ΑΛΕΞΗΣ Ο ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ Ο ΔΕΡΒΟΣ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΕΦΟΣΟΝ
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ. ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΑ ΤΗΛ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΦΩΝΗ ΓΝΩΜΗ ΤΩΝ ΑΛΕΞΗ ΚΑΙ
ΒΑΣΙΛΗ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΡΝΗΘΗΚΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΤΕ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΕΙΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΔΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ!! ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΚΙ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ...
ΜΟΝΟ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΓΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ....
ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΛΗ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΑΤΟΜΑ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ ΩΣΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΜΕΣΩ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΗΤΑΝ 'ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΑΝ
ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ'?? ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΚΙ ΟΧΙ ΓΙΑ
ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΝΟΜΙΜΟΥ ΟΔΟΥ?? ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ???
ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (ΠΑΛΙ) ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΑΛΛΩΝ ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ ΤΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΚΙ 1.5 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΕΥΡΩ (ΓΙΑ 1 ΕΙΧΑΝ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ)....

ΑΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΔΩ ΚΙ ΑΣ ΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΗΝ ΔΩΡΑ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΜΙΑ
ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΙ ΑΠΕΦΥΓΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ ΕΧΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΠΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ ΕΘΝΙΚΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΥΠΕΡ ΚΑΙ
ΤΑ ΚΑΤΑ ΤΟΥΣ....ΕΚΛΕΓΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΙ ΟΧΙ ΔΙΟΡΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ...

ΚΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΛΕΣ ΚΙ ΗΤΑΝ
Ο ΟΜΠΑΜΑ Η ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΤΕ ΑΛΛΟΣ Η ΜΕ ΣΩ ΤΗΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ
ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΡΓΑ???

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΦΟΥ 'ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ' ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠ' ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΡΟΤΕΙΝΑΜΕ??

ΕΙΤΕ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΕΙΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΜΗΜΑ ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ....
Newcastle
Πρόεδρος

Προηγούμενη

Επιστροφή στο ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης