ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ- μπραχάμι

εδω μεταφέρονται όλα τα σχετικά θέματα της συγκεκριμένης περιόδου

Δημοσίευσηαπό mfrankie » 03 Ιουν 2008, 09:53

Κάντε μια λίστα όχι πανω απο 5 άτομα που θα βοηθουν με reportaz και θα φτιαχτεί μια ενότητα (αόρατη για όλους που θα την βλεπουν μονο οι εμπλεκομενοι) που θα μπαινει η συνεισφορά και θα την κανει copy paste ο μανος. Εγω θέλω μονο ενα pm με τα τελικα ονόματα (nikcnames)
Άβαταρ μέλους
mfrankie
Site Admin

Δημοσίευσηαπό ex-Banker » 03 Ιουν 2008, 10:56

Ωραία, εγώ λοιπόν ξεκινάω και στέλνω pm στο Μάνο. Όσοι πιστοί ας ακολουθήσουν και αυτοί και κανονίζει ο Μάνος να μας μαζέψει μια μέρα για να μας εξηγήσει πως θα το τρέξουμε από δώ και πέρα. Οι φίλοι εκτός Αττικής ας βοηθήσουν και αυτοί όπως μπορούν.
Stat rosa pristina nomine, nomina nuda tenemus
ex-Banker
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό Ypopsiasmenos » 10 Ιουν 2008, 15:13

Προτίθεμαι κι εγώ να φτάχνω ένα άρθρο την εβδομάδα με ότι ειδήσεις έχουν συγκεντρωθεί στα αθλήματά μας, ψάχνοντας διάφορες πηγές (σάιτς, εφημερίδες κλπ.)
Όταν υπάρχουν υποχρεώσεις σε ποδόσφαιρο, πόλο κλπ., θα προσπαθώ να φτιάχνω ξεχωριστά ρεπορτάζ, ρετουσαρισμένα που λέει κι ο Banker. Αν κάποιος μπορεί απλά να "ανεβάζει" το υλικό όταν του το στέλνουμε, τότε νομίζω ότι το σάιτ μπορεί να συνεχίσει να υπάρχει ακόμα κι αν κάποιες φορές δεν έχει φωτογραφίες και 3ο ημίχρονο (αν και όλο και κάτι θα καταφέρνουμε μέσω τηλεφώνου και e-mail, εγώ λόγω δουλειάς, καθώς έχω αρκετές επαφές σε όλη την επαρχία). Το σάιτ έχει μια περίπου δεκαετή παρουσία και ιστορία και νομίζω ότι πρέπει να συνεχίσει να λειτουργεί σε κάθε περίπτωση.
Μάνο, πρέπει αν κατάλαβα να σου στείλω σχετικό PM ότι ενδιαφέρομαι; Ή μιλάμε για άλλο Μάνο (ethnikaras) και έχω χάσει κάτι; Μάλλον το 2ο. Τέλος πάντων σημειώστε με κι εμένα αν χρειαστείτε βοήθεια.
ΥΠΟΜΟΝΗ
Άβαταρ μέλους
Ypopsiasmenos
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό manos » 10 Ιουν 2008, 15:21

Ypopsiasmenos έγραψε: Ή μιλάμε για άλλο Μάνο (ethnikaras) και έχω χάσει κάτι; Μάλλον το 2ο. Τέλος πάντων σημειώστε με κι εμένα αν χρειαστείτε βοήθεια.

Γιωργο ειναι ο μανος του ethnikos.gr, αλλος εγω,αλλος ο pamahon klp σε μανους.
Άβαταρ μέλους
manos
Μέλος ασκών δριμυτάτην κριτικήν

Δημοσίευσηαπό Ypopsiasmenos » 10 Ιουν 2008, 15:47

ΟΚ, ελήφθη.

--------------------------

ΥΓ. Για κάποιο λόγο το PM δεν πηγαίνει στον Μάνο / εθνικαρα, αλλά έτσι κι αλλιώς εγώ θα είναι δύσκολο να έρθω στην συνάντηση λόγω απόστασης. Είμαι ωστόσο διαθέσιμος για κάποια κείμενα, όπως είπα και πιο πρίν. Μου λέτε αργότερα ότι συζητηθεί στην συνάντηση.
ΥΠΟΜΟΝΗ
Άβαταρ μέλους
Ypopsiasmenos
Πρόεδρος

Προηγούμενη

Επιστροφή στο 2007-2008

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης