Αγωνιστική περίοδος 2018/19

Θελουμε να γινουμε ΚΑΕ

Re: Αγωνιστική περίοδος 2018/19

Δημοσίευσηαπό ΚΩΣΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ » 08 Νοέμ 2018, 14:13

BLUE RENEGADE έγραψε:Προφανως και δεν ημουν στη συνελευση αλλα εσεις σαν διοικηση δεν βγαλατε επισιμη ανακοινωση για κατι απλα συζητιοντουσαν μεταξυ συγκενων και φιλων οταν καποιοι λεγαμε οτι ωραια θα βαλετε τα λεφτα που με κοπο βγαλατε αλλα τι θα γινει που θα τα ριξετε? σε υποδομες ωστε η ομαδα να καθιεροθει στο χορο η απλα να βγαλουμε τη χρονια? οταν ρωταγανε το καλοκαιρι αν η ομαδα αναιβει τι θα γινει μπορουμε να ανταπεξελθουμε στην καλητερη η απαντηση ηταν η μουγκα συγγνωμη δεν θυμαμαι ακριβες συζητισεις δυο χρονων αλλα ειμαι σιγουρος πως ανατρεξετε στο φορουμ θα τα βρειτε ολα και δικες σας απαντησεις και συνεργατων,οσο για την παρουσια του κοσμου 30 με την ομαδα υποδιαλυση 30 με την ομαδα να μαχετε για play off... και ενπαση περιπτωση γιατι αυτη η συζητηση εχει χιλιογινει και η αποψη ειναι σαν την κωλοτρυπιδα ολοι εχουμε απο μια...εσεις που κατακρινετε την παρουσα κατασταση τι θελετε να κανουμε δλδ? Οι παιχτες που ερχονται δεν ξερουν που ερχονται? Και αποτι βλεπω η πορτα ειναι ανοιχτη οποιος θελει φευγει.. και μια προσωπικη ερωτηση αν επιτρεπετε δυο χρονια στην ομαδα εκτοσ απο καλεσμα για βοηθεια τη κινησεις κανατε ωστε να αποφευχθει αυτο που τωρα γινετε... ενοω χτυπισατε πορτες? Φτιαξατε σχεσεις αμοιβαιου οφελους με χορηγους? Απεκτησε η ομαδα μπασκετ καποιο μονιμο περουσιακο στοιχειο ωστε να υπηρξε εστω μια θετικη πινελια μετα απολο αυτο?και το λεω αυτο γιατι χαθηκαν ενας σκασμος λεφτα που αντι η ομαδα να μεινει α2 θα μπορουσε να πεσει αγωνιστικα παντα β εθνικη αλλα να χε αλλαξη μεγεθος σα σωματειο και να μην ειναι επιπεδου εσκανα αλλα εστω γ εθνικης...σορυ για τον τροπο μου αλλα η αντιπαραθεση που βλεπω αυτη τη στιγμη μου θυμιζει το υπαρχων πολιτικο συστημα του κρατους για ολα παντα φταινε οι αλλοι..

Στη συνελευση βγηκε και ανακοινωση.
Αν δεν την διαβασατε...
Και προφανως χτυπησα παρα πολλες πορτες
Αλλα αυτο ηταν και ειναι πρωτιστο καθηκον αλλων
Η ομαδα δεν ηταν ποτε δικη μου
Ολα αυτα λοιπον περι περιουσιακων στοιχειων, κ.λπ., κ.λπ., πρεπει να ρωτησετε τους ιδοκτητες
Ομοιως και τα του βολλευ
Αλλα με την ευκαιρια τα ιδια ερωτηματα τα κανατε στην προηγουμενη διοικηση οταν αποχωρησε σε μια νυχτα και οχι ενα χρονο πριν και η ομαδα βρεθηκε σε μια νυχτα στον αερα και ο μονος που εμφανιστηκε ημουν εγω;
ΚΩΣΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό BLUE RENEGADE » 08 Νοέμ 2018, 14:31

Προφανως και οι ερωτισεις ακομπανε τους παντες τουλαχιστον δεν ζητανε τα ρεστα οι προηγουμενοι που θα συνφωνισω καναν το ιδιο!! Εγω σαν φιλαθλος προβληματιζομαι γιατι βλεπω απτα λαθοι μας οι των προηγουμενων δεν μαθαινουμε και επιση η απαντηση σας ηταν πολυ διπλωματικη κατι που εμενα ενως ανθρωπου ναυτικου που μπορει να λυπω τουλαχιστον το μισο χρονο δεν με βοηθαει να καταλαβω..οσο για την ανακοινωση μετα τη συνελευση ερχετε το ιδιο ερωτημα που ειχε γινει και τοτε που δεν βρεθηκε το κεφαλαιο για α1 γιατι τοσο αργα? Γιατι εφοσον δεν ειχατε τη δυνατοτητα απτα χριστουγεννα οπως ειπατε δεν βγηκε η ανακοινωση τοτε? Γιατι γενικα αυτη μυστικοπαθεια στης ταξεις του συλογου? Ουτως η αλλως μυστικοπαθεια ξε- μυστικοπαθεια το σωματειο δεν κερδιζει κατι...εγω δεν κατακρινω τις προθεσεις σας ουτως η αλλως ετσι οπως ειναι το σωματειο τωρα οποιος ασχολειται μονο χασουρα εχει κατακρινω χειρισμους...και για να μην το παρετε σαν προσωπικο οποιος νομιζει οτι ειχατε κερδος απολο αυτο εστω και αν δεν συνφωνει με το τροπος σας ειναι τουλαχιστον εκτος τοπου και χρονου..τελος παντων κατανοω οτι δεν μπορειτε να τα πειτε και ολα σενα φορουμ και απτη μερια μου το σταματαω εδω..
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ!!!
BLUE RENEGADE
Παλαιό Μέλος

Δημοσίευσηαπό ΚΩΣΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ » 08 Νοέμ 2018, 15:24

BLUE RENEGADE έγραψε:Προφανως και οι ερωτισεις ακομπανε τους παντες τουλαχιστον δεν ζητανε τα ρεστα οι προηγουμενοι που θα συνφωνισω καναν το ιδιο!! Εγω σαν φιλαθλος προβληματιζομαι γιατι βλεπω απτα λαθοι μας οι των προηγουμενων δεν μαθαινουμε και επιση η απαντηση σας ηταν πολυ διπλωματικη κατι που εμενα ενως ανθρωπου ναυτικου που μπορει να λυπω τουλαχιστον το μισο χρονο δεν με βοηθαει να καταλαβω..οσο για την ανακοινωση μετα τη συνελευση ερχετε το ιδιο ερωτημα που ειχε γινει και τοτε που δεν βρεθηκε το κεφαλαιο για α1 γιατι τοσο αργα? Γιατι εφοσον δεν ειχατε τη δυνατοτητα απτα χριστουγεννα οπως ειπατε δεν βγηκε η ανακοινωση τοτε? Γιατι γενικα αυτη μυστικοπαθεια στης ταξεις του συλογου? Ουτως η αλλως μυστικοπαθεια ξε- μυστικοπαθεια το σωματειο δεν κερδιζει κατι...εγω δεν κατακρινω τις προθεσεις σας ουτως η αλλως ετσι οπως ειναι το σωματειο τωρα οποιος ασχολειται μονο χασουρα εχει κατακρινω χειρισμους...και για να μην το παρετε σαν προσωπικο οποιος νομιζει οτι ειχατε κερδος απολο αυτο εστω και αν δεν συνφωνει με το τροπος σας ειναι τουλαχιστον εκτος τοπου και χρονου..τελος παντων κατανοω οτι δεν μπορειτε να τα πειτε και ολα σενα φορουμ και απτη μερια μου το σταματαω εδω..

ΝΑ ειστε καλα, καλη συνεχεια
ΚΩΣΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό mke_72 » 09 Νοέμ 2018, 20:55

Η απάντηση του Εθνικού :

https://www.sport24.gr/Basket/ElladaBas ... SfAiNMVIz8
14-09-2014 -- ΜΑΥΡΗ ΜΕΡΑ --

ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ, ΕΝΑ ΑΝΕΥΡΥΣΜΑ ...
Άβαταρ μέλους
mke_72
Θερμοσίφωνας-Λογοτέχνης

Δημοσίευσηαπό ΔΙΕΘΝΙΚΟΣ » 10 Νοέμ 2018, 11:54

http://www.basketblog.gr/%CE%B1%CF%80%C ... F%85!.html
Αναλυτικά η διευκρινιστική δήλωση του Νίκολα Στανόγιεβιτς:
ΔΙΕΘΝΙΚΟΣ
Παλαιό Μέλος

Δημοσίευσηαπό ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ » 10 Νοέμ 2018, 18:49

Δυστυχως ηττα απο το Ψυχικο 113-74 :( Ηττα σοκ και για Ιωνικο απο τον Ερμη Αγιας με 69-60.
ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ
Βετεράνος

Δημοσίευσηαπό ΔΙΕΘΝΙΚΟΣ » 11 Νοέμ 2018, 14:17

ΔΙΕΘΝΙΚΟΣ
Παλαιό Μέλος

Δημοσίευσηαπό glyfada14 » 16 Νοέμ 2018, 10:42

glyfada14
Εθνικάρας

Δημοσίευσηαπό RENTIS 14 » 16 Νοέμ 2018, 16:54

http://www.basketblog.gr/ksd-%CE%BA%CE% ... E%AF!.html
Νομίζω ότι οι μάσκες αρχίζουν και πέφτουν σιγά σιγά......
RENTIS 14
Μέλος

Δημοσίευσηαπό ΔΙΕΘΝΙΚΟΣ » 16 Νοέμ 2018, 17:17

ΤΟ ΗΜΙΣΗ, ΤΗΣ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΗΜΙΣΗ. . . . .
ΑΥΡΙΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑ :!: :!: :!: :!: :!:
ΔΙΕΘΝΙΚΟΣ
Παλαιό Μέλος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο ΜΠΑΣΚΕΤ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες