Δήλωση Σάββα Παντελίδη

Εδώ δημοσιεύουμε και συζητάμε ότι αναφέρεται στα ΜΜΕ για την ομάδα του ποδοσφαίρου

Δήλωση Σάββα Παντελίδη

Δημοσίευσηαπό NACIONAL » 03 Φεβ 2011, 21:46

Παντελίδης: Θα συνεχίσω το έργο μου

Ο τεχνικός του Εθνικού, Σάββας Παντελίδης δήλωσε στη mikriliga.com τα εξής: "Μετά από ώριμη σκέψη και σεβόμενος την προσπάθεια που έχουμε κάνει με τα παιδιά. Θα πρέπει να θυμίσω ότι παρέλαβα τον Εθνικό στην 9η αγωνιστική με 4 βαθμούς και τώρα έχουμε 23 βαθμούς μετά την ολοκλήρωση της 20ης αγωνιστικής. Και αφού ακολούθησε συζήτηση του προέδρου με το ποδοσφαιρικό τμήμα και κατ' ιδίαν κουβέντα με τους παίκτες μου, αποφάσισα πως το καλύτερο είναι να παραμείνω στην ομάδα και να συνεχίσω το έργο μου με τον Εθνικό. Νομίζω πως για μία ομάδα σαν τον Εθνικό αξίζει να προσπαθείς και να μην γυρίζεις την πλάτη σου στην πρώτη δύσκολη στιγμή που σου παρουσιάζεται". (πηγή: mikriLiga.com)

Πολλά μπράβο στον Σάββα που έδειξε ότι σέβεται την δουλειά που κάνει και δεν είναι «τυχοδιόκτης»
Μακάρι να λυθούν τα προβλήματά μας και στο τέλος της χρονιάς να τον αποθεώσουμε για τα όποια αποτελέσματα φέρει η εργασία του.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Τελειώνουν τα ψέματα, ΕΡΧΟΜΑΣΤΕΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
NACIONAL
Πρόεδρος

Re: Δήλωση Σάββα Παντελίδη

Δημοσίευσηαπό ΜΑΥΡΟΣ 14 » 03 Φεβ 2011, 21:49

NACIONAL έγραψε:Παντελίδης: Θα συνεχίσω το έργο μου

Ο τεχνικός του Εθνικού, Σάββας Παντελίδης δήλωσε στη mikriliga.com τα εξής: "Μετά από ώριμη σκέψη και σεβόμενος την προσπάθεια που έχουμε κάνει με τα παιδιά. Θα πρέπει να θυμίσω ότι παρέλαβα τον Εθνικό στην 9η αγωνιστική με 4 βαθμούς και τώρα έχουμε 23 βαθμούς μετά την ολοκλήρωση της 20ης αγωνιστικής. Και αφού ακολούθησε συζήτηση του προέδρου με το ποδοσφαιρικό τμήμα και κατ' ιδίαν κουβέντα με τους παίκτες μου, αποφάσισα πως το καλύτερο είναι να παραμείνω στην ομάδα και να συνεχίσω το έργο μου με τον Εθνικό. Νομίζω πως για μία ομάδα σαν τον Εθνικό αξίζει να προσπαθείς και να μην γυρίζεις την πλάτη σου στην πρώτη δύσκολη στιγμή που σου παρουσιάζεται". (πηγή: mikriLiga.com)

Πολλά μπράβο στον Σάββα που έδειξε ότι σέβεται την δουλειά που κάνει και δεν είναι «τυχοδιόκτης»
Μακάρι να λυθούν τα προβλήματά μας και στο τέλος της χρονιάς να τον αποθεώσουμε για τα όποια αποτελέσματα φέρει η εργασία του.

Xιλια μπραβο στον ανθρωπο ....
ΜΑΥΡΟΣ 14
ΣΕΡΙΦΗΣ

Δημοσίευσηαπό adimis » 03 Φεβ 2011, 21:55

ΗΡΩΑΑΣΣΣΣΣΣ
29/9/2014 ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
Άβαταρ μέλους
adimis
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό ΘΗΡΙΟ 14 » 03 Φεβ 2011, 22:05

NACIONAL έγραψε:Παντελίδης: Θα συνεχίσω το έργο μου

ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΚΑΛΑ.........
ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
ΘΗΡΙΟ 14
Σαλταρισμένος

Δημοσίευσηαπό Nasos » 03 Φεβ 2011, 22:09

adimis έγραψε:ΗΡΩΑΑΣΣΣΣΣΣ

Νόμιζα πως διάβασα ΑΘΑΝΑΤΟΣ!
Site Admin

Δημοσίευσηαπό adimis » 03 Φεβ 2011, 22:11

Nasos έγραψε:
adimis έγραψε:ΗΡΩΑΑΣΣΣΣΣΣ

Νόμιζα πως διάβασα ΑΘΑΝΑΤΟΣ!

κοντά έπεσες.... 8)
29/9/2014 ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
Άβαταρ μέλους
adimis
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό VAGG » 03 Φεβ 2011, 22:25

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΚΟΟΥΤΣ ΑΞΙΖΗ ΤΗΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟΜΑΣ
VAGG
Παλαίμαχος

Δημοσίευσηαπό focus14 » 03 Φεβ 2011, 22:43

ΔΥΣΚΟΛΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ Β ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΑΨΟΓΟΣ ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ ΠΟΡΤΑ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΝ ΟΤΙ ΣΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΝ ΖΗΤΑΓΑΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΙΣΩ ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΣΑΒΒΑ ΓΙΓΑΝΤΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ
focus14
Έμπειρο Μέλος

Δημοσίευσηαπό Panos75 » 03 Φεβ 2011, 23:01

Μπραβο Σαββα και μονο για αυτην σου την δηλωση αξιζει να ερθουμε και να στηριξουμε εσενα και τους παιχτες
Μπορει να ειμαστε τριακοσιοι αλλα εχουμε μια ψ***** τοση (με το συμπαθειο).
Άβαταρ μέλους
Panos75
Παλαιό Μέλος

Δημοσίευσηαπό Nek14 » 03 Φεβ 2011, 23:13

Panos75 έγραψε:Μπραβο Σαββα και μονο για αυτην σου την δηλωση αξιζει να ερθουμε και να στηριξουμε εσενα και τους παιχτες

ΕΠΕΙΔΗ ΟΝΤΩΣ ΑΞΙΖΕΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΦΙΛΕ ΠΑΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΜΕΡΙΑ!
15 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΠΟΥΛΜΑΝ...
ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΕΛΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΑΛΗΤΕΣ ΤΟΥ ΠΕΡΑΙΑ.

ΠΙΝΕΖΕΣ ΘΥΡΑ 14
Άβαταρ μέλους
Nek14
Βετεράνος

Επόμενο

Επιστροφή στο ΑΡΘΡΑ, ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες