Τι γράφουν τα sites, οι εφημεριδες και άλλα ΜΜΕ

Εδώ δημοσιεύουμε και συζητάμε ότι αναφέρεται στα ΜΜΕ για την ομάδα του ποδοσφαίρου

Re: Τι γράφουν τα sites, οι εφημεριδες και άλλα ΜΜΕ

Δημοσίευσηαπό morandi14 » 08 Ιουν 2018, 11:53

Πιστεύω απο τους καταληλότερους για την ομάδα ανεξαρτήτου κατηγορίας που θα παίζουμε, αν ήταν στο χέρι μου θα τον έκλεινα!!!!!
morandi14
Βετεράνος

Δημοσίευσηαπό STATHIS KALAMATA » 08 Ιουν 2018, 12:54

Αν και εγώ, αν είχα υψηλούς στόχους και αρκετό χρήμα για να τους υλοποιήσω,
βάσει βιογραφικού και επιτυχιών στον τομέα ανόδου από κατηγορία σε κατηγορία,
θα έκλεινα για πέντε χρόνια τον Τσιώλη. Κάτι πάρα πολύ δύσκολο να γίνει.
ΟΨΟΜΕΘΑ !!!
rock@billy - χαμηλό ταβάνι ο ουρανός
STATHIS KALAMATA
Βετεράνος

Δημοσίευσηαπό BLUE RENEGADE » 08 Ιουν 2018, 19:37

Ρε με το Σούλη ρε μάγκες χέστηκα αν είναι προοδευτική άνθρωπος ο οποίος έχει γυρίσει και μας έχει δείξει ταρχιδια του μας έχει πει μουνόπανα δεν το θέλουμε αυτό δεν λέγεται φάντασμα είναι γεγονός!!!!έχουμε μια αξιοπρέπεια...και πολλά άλλα!!!
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ!!!
BLUE RENEGADE
Παλαιό Μέλος

Δημοσίευσηαπό metallergatis » 08 Ιουν 2018, 22:04

Εγώ γενικά θέλω να μιλήσω..... Και να ρωτήσω..... Ο σουλησ μας έχει δείξει τα @@@@@πριν μας τα δείξει μήπως είχε ακούσει για την μάνα του τον πατέρα του τον προπαπου του την προγιαγια του... Τον αδελφό του???? Λέω μήπως είχε ακούσει ότι μπινελίκι υπήρχε και δεν υπήρχε !!!!!!!! Η στο Καραϊσκάκη... Δικός μας προπονητής, εκεί στην είσοδο στην 13.... Μας τα έδειχνε και τα ζουμπαγε σαν λεμόνοκουπεσ...........!!!! Η δεν έχουμε βρίσει πάνω στο πάθος.... Οποιονδήποτε ακουμπάγε την μπάλα εκτός από τους παίκτες μας....... Η έκοβε την πορεία της........ Η έμπαινε εμπόδιο στους δικούς μας........... Λοιπόν άμα θέλουμε συναισθηματισμουσ βάλτε εμένα προπονητή και ίσως τα καταφέρουμε....... Διαφορετικά ας δουλέψει το σωματείο μας επαγγελματικά με επαγγελματίες........!!!!! Γιατί μπορώ να πω και εγώ αλλά τόσα και άλλοι εθνικοί αλλά τόσα... Από μπινελίκια χειρονομίες που μας έχουν κάνει άνθρωποι μέσα στις άσπρες γραμμές...... Εύχομαι την καλύτερη επιλογή που να χαζεύουμε βλέποντας τον εθνικό.μασ!!!!
metallergatis
Μέλος

Δημοσίευσηαπό ΜΑΥΡΟΣ 14 » 09 Ιουν 2018, 12:27

Κάποιος είχε γράψει ότι ο Απόλλων δεν ήτανε υπέρ της αναδιάρθρωσης και ελεγα οτι τα λεφτα ειναι πολλα οποτε τελικά ο Μονεβασιωτης την έκανε την κωλοτούμπα...

Τώρα του πέφτουνε περί τα 3 μύρια και μάλιστα λέει ότι άμα γίνει αυτό που θέλει ο Βασιλειάδης θα είναι ο ήρωας του ποδοσφαίρου!!!!!
Εντάξει νομίζω ότι το τερμάτισε τι να λέει ο Πετρουνιας και ο ΙΩΑΝΝΗΣ Μελισσανιδης (Όχι αυτός που ήρθε στα μπαράζ....)5
ΜΑΥΡΟΣ 14
ΣΕΡΙΦΗΣ

Δημοσίευσηαπό BLUE RENEGADE » 09 Ιουν 2018, 13:14

Ναι φίλε μεταλεργατη έχεις δίκιο αλλά όταν υπάρχουν 1 εκατομμύριο προπονητές και 10000 χιλιάδες καλύτεροι απτό Σούλη θα προτιμούσα κάποιον από αυτούς παρά το Σούλη άλλο να λες θέλω καλό προπονητή και άλλο να λες θέλω το Σούλη συγκεκριμένα επίσης έχουμε βρίσει ένα σωρό κόσμο αυτά που έχει κάνει αυτός λίγοι τα χουν κάνει σαν απάντηση...εκτός αν ο Σούλη της γ Εθνικής και καμμιά φορά της β Εθνικής είναι ο καλύτερος προπονητής της Ελλάδος και μοναδικός στο είδος του...έλεος να κρέμομαστε απτά αρχιδια του λες και δεν υπάρχει αλλος!!!
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ!!!
BLUE RENEGADE
Παλαιό Μέλος

Δημοσίευσηαπό morandi14 » 09 Ιουν 2018, 13:24

Ωραία αυτά που λέμε όλοι η διοίκησή μας που είναι να μας πεί τι γίνετε; Ο καπετάνιος λένε κάποιοι οτι είναι εξαφανισμένος ,το ίδιο θα πω εγώ για τους υπολοίπους της διοίκησης!!!!!
Καλά κάνουμε εμείς και λέμε για Σούλη και προπονητές και διάφορα άλλα ,υπάρχει ομως τελικά "αύριο" ;;; και αν ναι πιο είναι αυτό;;;;Όποιο παιδί ρωτήσεις απο την διοίκηση σου λέει "υπομονή" χωρίς να γνωρίζει ουσιαστικά τι θα γίνει γιατί προφανώς δεν έχει ξεκαθαρίσει ο καπετάνιος,οπότε.........ας ελπίσουμε μετά την έφεση να μας πούνε για το μέλλον και να πάμε κι εμείς στις διακοπές μας χωρίς άγχος......όσο αυτό μπορεί να είναι εφικτό!!!
morandi14
Βετεράνος

Δημοσίευσηαπό VAGG » 09 Ιουν 2018, 13:38

Ο Μονεβασιωτης αποκλειετε να βγηκε απο μονος του και να κατεθεσε αυτη την προταση ΑΛΛΟΣ το εβγαλε για ΛΑΓΟ να δει αντιδρασεις,ΑΥΤΟΙ ειναι τοσο ΤΣΕΤΟΥΛΕΣ που θα πανε μονο οπου εχει χρημα οπου παρουν τα περισοτερα,αν δε παρουν λεφτα υπαρχουν ομαδες απο τη β θα αποχωρισουν.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ .ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΛΛΑ....... ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ΟΥΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΑΤΙ . ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ,ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΑΤΟΚΥΡΙΚΟ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ κοντα στους 120 αθλητες, με 20-25 ΟΜΑΔΕΣ Α ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΟΥΘΕΝΑ .Αντι να σταθουν διπλα στον κοσμο που απογοητευσαν ..........................
VAGG
Παλαίμαχος

Δημοσίευσηαπό metallergatis » 09 Ιουν 2018, 13:47

Δεν με νοιάζει ποιος θα είναι..... Αλλά τι δουλειά θα κάνει..... Και στο τι δουλειά θα κάνει οι επιλογές δεν είναι και τόσες........!!!! Και αν παράδειγμα πούμε πχ να πάρουμε τον μπάρμπα Δήμο.... Και βγει ένας και πει τι, ποιος αυτός που μου έκανε άσεμνη χειρονομία...... Όχι να μην τον πάρουμε, άλλον!!!! Καλώς ή κακώς το ποδόσφαιρο πλέον είναι επιχείρηση... Και δεν χωράνε προσωπικοί συναισθηματισμοι..... Και πιστεύω ούτε δοκιμές, διότι είμαστε σε οριακό σημείο... Φίλαθλοι.... Χρηματοδοτησ...... Γενικά όσοι ματωνουν με οποιονδήποτε τρόπο...... Για το έγραψα ότι έγραψα και πριν και τώρα... Ότι δεν υπάρχουν πολλά περιθώρια και εμένα πολλά δεν μου αρέσουν....... Αλλά κοιτάω τον στόχο, που δεν είναι άλλος, από την επιστροφή της ομάδας στην Α εθνική......... Εύχομαι την καλύτερη δυνατή επιλογή.....
metallergatis
Μέλος

Δημοσίευσηαπό metallergatis » 09 Ιουν 2018, 14:00

Δεν νομίζω να έχει εξαφανιστεί ο καπτεν και γενικά ιό υπεύθυνοι του συλλόγου...... Το λέω, γιατί αν είχε γίνει, πολλοί παίκτες μας θα είχαν ήδη φύγει και θα το μαθαίναμε από τα σαιτ... Που έκλεισαν. Μονάδες παικτών έχουμε καλές..... Ομάδα δεν φτιάξαμε.... Δεν γίναμε και το πληρώσαμε......
metallergatis
Μέλος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο ΑΡΘΡΑ, ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες