ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2010-2011

Εδώ συζητάμε ότι έχει να κάνει με τις μεταγραφές της ποδοσφαιρικής ομάδας

ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2010-2011

Δημοσίευσηαπό adimis » 09 Ιουν 2010, 11:03

Για να δούμε, τι θα δούμε... 8)
29/9/2014 ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
Άβαταρ μέλους
adimis
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό Ypopsiasmenos » 09 Ιουν 2010, 12:58

Συνήθως τώρα πάμε διακοπές στον Εθνικό Αντρέα.
Ψώνια εμείς κάνουμε παραδοσιακά Αύγουστο / Σεπτέμβρη (που έχει κι εκπτώσεις)
ΥΠΟΜΟΝΗ
Άβαταρ μέλους
Ypopsiasmenos
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό ΘΗΡΙΟ 14 » 09 Ιουν 2010, 14:47

ΣΕΝΑΡΙΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΚΡΙΣΙΜΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΑΡΑ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΟΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΛΟΙ ΝΑ ΜΕΙΝΗ Η ΟΜΑΔΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΠΡΟΣΘΗΚΕΣ ΟΥΣΙΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΕΒΕΝΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ???????ΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΜΑΜΗ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕ ΤΑ ΥΠΟΓΛΩΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥ ΚΑΙ ΑΣΗΚΩΤΟ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΡΟΤΗΝΩ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΣΤΗΝ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΧΑΛΛΛΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΥΓ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ ........ΤΥΧΑΙΟ?????ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!!
ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
ΘΗΡΙΟ 14
Σαλταρισμένος

Δημοσίευσηαπό RORBAH » 09 Ιουν 2010, 15:11

ΘΗΡΙΟ 14 έγραψε:ΣΕΝΑΡΙΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΚΡΙΣΙΜΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΑΡΑ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΟΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΛΟΙ ΝΑ ΜΕΙΝΗ Η ΟΜΑΔΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΠΡΟΣΘΗΚΕΣ ΟΥΣΙΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΕΒΕΝΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ???????ΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΜΑΜΗ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕ ΤΑ ΥΠΟΓΛΩΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥ ΚΑΙ ΑΣΗΚΩΤΟ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΡΟΤΗΝΩ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΣΤΗΝ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΧΑΛΛΛΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΩΡΓΟ!!!!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ!!!!
ΔΕΝ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΡΟΜΑΝΤΙΣΜΟ......................!!!!!
Άβαταρ μέλους
RORBAH
Ληξίαρχος

Δημοσίευσηαπό Elias » 09 Ιουν 2010, 15:14

ΘΗΡΙΟ 14 έγραψε:ΣΕΝΑΡΙΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΚΡΙΣΙΜΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΑΡΑ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΟΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΛΟΙ ΝΑ ΜΕΙΝΗ Η ΟΜΑΔΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΠΡΟΣΘΗΚΕΣ ΟΥΣΙΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΕΒΕΝΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ???????ΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΜΑΜΗ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕ ΤΑ ΥΠΟΓΛΩΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥ ΚΑΙ ΑΣΗΚΩΤΟ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΡΟΤΗΝΩ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΣΤΗΝ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΧΑΛΛΛΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!

Αρα είναι σοβαρή η κατάσταση. :lol:

Χωρίς πλάκα τώρα,

Αν οι επιθυμίες της διοίκησης ταιριάζουν με τις δικές μας, αν είναι αλήθεια οι μεγάλες κουβέντες και οι υποσχέσεις, φέτος θέλουμε 2-3 πράγματα γιά να καταφέρουμε την άνοδο:
1) Βελτίωση της έξωθεν εικόνας της ομάδας, που σημαίνει τέλος οι φιλίες ή και λυκοφιλίες με άλλες ομάδες. Αποκατάσταση αξιοπρέπειας.
2) Διατήρηση του ίδιου προπονητικού team.
3) Διατήρηση του βασικού κορμού ποδοσφαιριστών. Και του Σούμπι που φέρνει κόσμο στο γήπεδο. Του χρόνου θα αξίζει περισσότερα.
4) Συνεργασία με σοβαρούς μάνατζερ και εισήγηση προπονητή γιά τις 3-4 ουσιαστικές προσθήκες ποδοσφαιριστών, όχι αναγκαία ακριβών αλλά ΧΡΗΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ.
5) Οικονομική συνέπεια και παρουσία κοντά στα παιδιά καθ όλη τη διάρκεια της χρονιάς. Αυτό θα φέρει ηρεμία και τη μέγιστη απόδοση της ομάδας.

Αν γίνουν αυτά, που δεν είναι και τόσο μεγάλη θυσία, τότε θα μας αποδείξετε ότι και εσείς θέλετε αυτό που και εμείς θέλουμε και δεν θα ξενερώσει ο κόσμος.

ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ, ΟΧΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.
Τελευταία επεξεργασία από Elias και 09 Ιουν 2010, 15:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Elias
Εθνικάρας

Δημοσίευσηαπό Dimitris-Nikaia14 » 09 Ιουν 2010, 15:14

RORBAH έγραψε:

Μήτσο σε θέλω αδυνατισμένο και έτοιμο να ρίξεις το μαράκι...ξέρεις εσύ... :wink:
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ, ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΡΕ!!!!
Dimitris-Nikaia14
Σύντροφος 14

Δημοσίευσηαπό adimis » 09 Ιουν 2010, 15:18

RORBAH έγραψε:
ΘΗΡΙΟ 14 έγραψε:ΥΓ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ ........ΤΥΧΑΙΟ?????ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!!
Κανονίστε, να σας δούμε το Φθινόπωρο και να νομίζουμε ότι είστε αντίπαλοι φίλαθλοι... :D
29/9/2014 ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
Άβαταρ μέλους
adimis
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό ΘΗΡΙΟ 14 » 09 Ιουν 2010, 16:05

adimis έγραψε:
RORBAH έγραψε:
ΘΗΡΙΟ 14 έγραψε:ΥΓ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ ........ΤΥΧΑΙΟ?????ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!!
Κανονίστε, να σας δούμε το Φθινόπωρο και να νομίζουμε ότι είστε αντίπαλοι φίλαθλοι... :D

ΕΧΩ ΙΔΗ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1 ΑΝΤΡΕΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΙΣΤΕΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΝΙΚΗ ΡΗΤΡΑ ΜΗΤΡΑ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΙΩΣ ΡΕ ΘΑ ΜΑΣ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ ΑΤΥΧΗΜΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ ΕΘΝΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΔΙΑΙΤΑ ΑΜΑ ΛΑΧΕΙ ΝΑΟΥΜΕ!!!!!
ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
ΘΗΡΙΟ 14
Σαλταρισμένος

Δημοσίευσηαπό RORBAH » 09 Ιουν 2010, 16:43

ΘΗΡΙΟ 14 έγραψε:
adimis έγραψε:
RORBAH έγραψε:

ΕΧΩ ΙΔΗ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1 ΑΝΤΡΕΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΙΣΤΕΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΝΙΚΗ ΡΗΤΡΑ ΜΗΤΡΑ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΙΩΣ ΡΕ ΘΑ ΜΑΣ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ ΑΤΥΧΗΜΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ ΕΘΝΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΔΙΑΙΤΑ ΑΜΑ ΛΑΧΕΙ ΝΑΟΥΜΕ!!!!!
ΡΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ!!!
ΑΝΝ ΔΕΝ ΦΑΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΕΙΠΑΜΕ ΓΩΡΓΟ ΔΙΑΙΤΑ........................!!!!!!!!!!!!!
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΑΤΙ............
ΔΕΝ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΡΟΜΑΝΤΙΣΜΟ......................!!!!!
Άβαταρ μέλους
RORBAH
Ληξίαρχος

Δημοσίευσηαπό mke_72 » 09 Ιουν 2010, 16:56

:lol: :lol: :lol: :lol:
Γειά σου ρε Μητσάρα !!!!!!!
Μεταγραφές ;;;
Κάτσε γιατί είμαι απροετοίμαστος.
Τι ώρα γίνονται ;;;;
14-09-2014 -- ΜΑΥΡΗ ΜΕΡΑ --

ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ, ΕΝΑ ΑΝΕΥΡΥΣΜΑ ...
Άβαταρ μέλους