τι περιμενουν????

Εδώ συζητάμε ότι έχει να κάνει με τις μεταγραφές της ποδοσφαιρικής ομάδας

τι περιμενουν????

Δημοσίευσηαπό ΑΓΓΕΛΟΣ » 18 Ιουν 2008, 10:44

καλα ρε παιδια η διοικηση πειμενει να παρει κανενα παιχτη απο το euro και περιμεει να τελειωσει???θα τρελαθπθμε????θα παρουμε κανενα abalo οπως ειχαμε??
ΑΓΓΕΛΟΣ
Παλαιό Μέλος

Δημοσίευσηαπό iggy14 » 18 Ιουν 2008, 11:04

Τι περιμενουν ?Μαλλον οτι και περσυ να πεσουν οι τιμες, και στο τελος να μας λενε οτι δεν πειραζει υπαρχει και ο Γεναρης
Κοιταξε, φυσιολογικα θα παρει καποιους παικτες ετσι και αλλιως σε λιγοτερο απο μηνα ξεκινα η προετοιμασια .Οι παικτες ομως που θα παρει θα ειναι παικτες που εχουν παιξει πχ σε Χαιδαρι η σε ομαδες Α Εθνικης στην καλυτερη περιπτωση με ελαχιστο χρονο συμμετοχης (ο σολακης πχ ΤΕΛΟΣ ο ΠΑΣ με ανακοινωση του και για να βαλει τελος στα σεναρια ΟΝΟΥΑΤΣΙ ειπε οτι ο ΠΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ 4 ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ και ο ΑΝΑΣΤΟ ζητησε την παραμονη των Σολακη - Σαιτιωτη).
Εμενα αλλο με προβληματιζει.Πιστευουν οτι ετσι πχ η ομαδα θα ανεβει?Η της θελουν απλα να συντηρειται στην Β Εθνικη?
Εχουμε γηπεδο που θα ζηλευαν ομαδες Α ΕΘΝΙΚΗΣ και μην πει κανεις πχ οτι πλην των 3 <<μεγαλων >> των ομαδων της Θεσσαλονικης και αντε του Ηρακλειου υπαρχει ομορφοτερο γηπεδο στην Α Εθνικη απο το δικο μας ?Αφου εχουμε ενα τετοιο γηπεδο με τετοιες ανεσεις γιατι να μην κανουμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το μεγαλο αλμα?
Άβαταρ μέλους
iggy14
COMANDANTE

Δημοσίευσηαπό makis » 18 Ιουν 2008, 11:07

όλες οι ομάδες παίρνουν παίκτες. Η Αναγγέννηση Καρδίτσας παίρνει παίκτες από ΑΕΚ και όπως φαίνεται γίνεται "παράρτημα"
makis

Δημοσίευσηαπό ΚΩΣΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ » 18 Ιουν 2008, 11:08

ΓΙΑΤΙ ΙΣΩς ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΑΛΛΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ?

ΡΕ ΜΠΑΝΚΕΡ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΑ ΒΡΗΚΕΣ ΤΕΛΙΚΑ Η ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ (ΠΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ, ΠΗΡΟΥΝΙΑΣ, ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ, Η ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΙ?)
ΚΩΣΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό ΑΓΓΕΛΟΣ » 18 Ιουν 2008, 11:25

να δοθμε τοτε..παντως αν δν παρει παιχτες 11καδατους παλι τα ιδια θα ειμαστε...ειχα παει με αιγαλεω γηπεδο και μου ερχοταν να φυγω..πως θα γεμισει το γηπεδο χωρις μεταγραφες και ονειρα???ξερετε αν γινει εξεδρα και στο μεγαλο κενο ποθ υπαρχει?
ΑΓΓΕΛΟΣ
Παλαιό Μέλος

Δημοσίευσηαπό ex-Banker » 18 Ιουν 2008, 12:13

ΚΩΣΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΙΣΩς ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΑΛΛΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ?

ΡΕ ΜΠΑΝΚΕΡ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΑ ΒΡΗΚΕΣ ΤΕΛΙΚΑ Η ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ (ΠΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ, ΠΗΡΟΥΝΙΑΣ, ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ, Η ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΙ?)

’Εχω επικοινωνήσει με τα Ολυμπιακά Ακίνητα και περιμένω απάντηση. Θα τους ξαναενοχλήσω μεσα στην εβδομάδα. Ο προηγούμενος Γεν. Δ/ντης μου ανέφερε κάτι για 3+2 χρόνια αλλά δεν θυμόνταν καλά και ψάχνω τώρα τον νυν.

Όσο για τις μετεγγραφές, εκτός από τους νεοφώτιστους που έχουν δείξει κάποια κινητικότητα, γενικά έως τώρα δεν έχουμε κάτι εντυπωσιακό. Ξέρει κανείς στα σίγουρα πότε είναι η περίοδος των μετεγγραφών επισήμως?

Επίσης, αυτός ο Κομβολίδης που πήρε πίσω η ΑΕΚ δεν έπαιζε σε μας πρόπερσι?
Stat rosa pristina nomine, nomina nuda tenemus
ex-Banker
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό ΚΩΣΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ » 18 Ιουν 2008, 12:36

Banker έγραψε:
ΚΩΣΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΙΣΩς ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΑΛΛΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ?

’Εχω επικοινωνήσει με τα Ολυμπιακά Ακίνητα και περιμένω απάντηση. Θα τους ξαναενοχλήσω μεσα στην εβδομάδα. Ο προηγούμενος Γεν. Δ/ντης μου ανέφερε κάτι για 3+2 χρόνια αλλά δεν θυμόνταν καλά και ψάχνω τώρα τον νυν.

Όσο για τις μετεγγραφές, εκτός από τους νεοφώτιστους που έχουν δείξει κάποια κινητικότητα, γενικά έως τώρα δεν έχουμε κάτι εντυπωσιακό. Ξέρει κανείς στα σίγουρα πότε είναι η περίοδος των μετεγγραφών επισήμως?

Επίσης, αυτός ο Κομβολίδης που πήρε πίσω η ΑΕΚ δεν έπαιζε σε μας πρόπερσι?

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΓΤΙΠΟΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΟ
ΚΩΣΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό adimis » 18 Ιουν 2008, 12:41

ΚΩΣΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ έγραψε:ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΓΤΙΠΟΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΟ

Τίποτα σπουδαίο για εμάς, γιατί πέρσι που ήταν στον Ηρακλή ήταν βασικό στέλεχος της ομάδας. Μάλιστα προς το τέλος του πρωταθλήματος έβαλε και κάποια κρίσιμα γκολ. Για εμάς όμως δεν έκανε!!
29/9/2014 ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
Άβαταρ μέλους
adimis
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό BLUE RENEGADE » 18 Ιουν 2008, 12:42

η μεταγραφικη περιοδο αρχιζει πρωτη ιουλιου....
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ!!!
BLUE RENEGADE
Παλαιό Μέλος

Δημοσίευσηαπό Hell Hammer » 18 Ιουν 2008, 13:05

BLUE RENEGADE έγραψε:η μεταγραφικη περιοδο αρχιζει πρωτη ιουλιου....

Αναμένουμε.....
Hell Hammer

Επόμενο

Επιστροφή στο ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης