ΔΕΙΣΙΔΑΙΜΟΝΙΕΣ ή ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ;;;

Εδώ ψηφίζουμε και καταγράφονται τάσεις για θέματα που αφορούν τον Εθνικό μας.

ΔΕΙΣΙΔΑΙΜΟΝΙΕΣ ή ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ;;;

Το δημοψήφισμα λήγει στις 23 Μάιος 2010, 16:41

leonardos
7
29%
ΘΗΡΙΟ14
10
42%
Nasos
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Elias
3
13%
Killer14
4
17%

Σύνολο ψήφων : 24

Δημοσίευσηαπό manos » 20 Μάιος 2010, 09:18

Oποιος ανοιξε το τοπικ με τις Σερρες εκει πανω να ανοιξει κι αυτο,οποιος ανοιξε με ΟΦΗ στην Κρητη να ανοιξει κι αυτο,με Πιερικο το συζηταμε.... :lol:
Άβαταρ μέλους
manos
Μέλος ασκών δριμυτάτην κριτικήν

Δημοσίευσηαπό Nasos » 20 Μάιος 2010, 09:20

Λεοναρδο θα ψηφίσω κι εγώ αυτή τη φορά.Αν είναι θα ανοίξω κάποιον αγώνα που θα βολευομαστε και με Χ,όντας αχαστος... 8)
Site Admin

Δημοσίευσηαπό Nek14 » 20 Μάιος 2010, 10:37

ΘΗΡΙΟ ΛΕΜΕ!!!!
ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΕΛΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΑΛΗΤΕΣ ΤΟΥ ΠΕΡΑΙΑ.

ΠΙΝΕΖΕΣ ΘΥΡΑ 14
Άβαταρ μέλους
Nek14
Βετεράνος

Δημοσίευσηαπό Spyrpoul » 20 Μάιος 2010, 10:56

μηπως θελετε να τα ανοιξω εγω που ειμαι και γουρλης? :lol: :lol: :lol:

ψηφισα το ΘΕΡΙΟ ΤΟ ΑΝΗΜΕΡΟΟΟΟΟΟΟ

ADIMI ΞΕΧΑΣΕΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ FOROYMISTA ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ ΠΕΡΣΥ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΡΕΛΟ ΣΕΡΙ.....ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΜΕ ΑΥΤΟ!!!
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Άβαταρ μέλους
Spyrpoul
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό adimis » 20 Μάιος 2010, 10:59

Spyrpoul έγραψε:μηπως θελετε να τα ανοιξω εγω που ειμαι και γουρλης? :lol: :lol: :lol:

ψηφισα το ΘΕΡΙΟ ΤΟ ΑΝΗΜΕΡΟΟΟΟΟΟΟ

ADIMI ΞΕΧΑΣΕΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ FOROYMISTA ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ ΠΕΡΣΥ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΡΕΛΟ ΣΕΡΙ.....ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΜΕ ΑΥΤΟ!!!
Ανάλογα την περίπτωση. Τώρα μιλάμε για το ποδόσφαιρο και εκεί δεν νομίζω ότι τα έχεις πάει καλά. :D 8)
29/9/2014 ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
Άβαταρ μέλους
adimis
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό Spyrpoul » 20 Μάιος 2010, 11:01

ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΛΛΕΡ ΛΕΩ ΠΕΡΣΥ ΠΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ, ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΕ ΠΡΟΟΛΗΨΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟΤΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΡΕ ΤΡΑΓΙΚΟΙ ΕΘΝΙΚΟΙ, ΑΝ ΤΟ ΑΝΟΙΓΕ Ο ΚΙΛΛΕΡ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΓΟΥΡΛΗΣ, ΠΛΑΚΑ ΕΚΑΝΑ ΡΕ, ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟΠΙΚ(ΚΑΙ ΠΕΡΣΥ) ΚΑΙ ΧΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΧΑΛΑΡΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Άβαταρ μέλους
Spyrpoul
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό adimis » 20 Μάιος 2010, 11:03

Spyrpoul έγραψε:ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΛΛΕΡ ΛΕΩ ΠΕΡΣΥ ΠΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ, ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΕ ΠΡΟΟΛΗΨΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟΤΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΡΕ ΤΡΑΓΙΚΟΙ ΕΘΝΙΚΟΙ, ΑΝ ΤΟ ΑΝΟΙΓΕ Ο ΚΙΛΛΕΡ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΓΟΥΡΛΗΣ, ΠΛΑΚΑ ΕΚΑΝΑ ΡΕ, ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟΠΙΚ(ΚΑΙ ΠΕΡΣΥ) ΚΑΙ ΧΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΧΑΛΑΡΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ
Τον αναφέρω τον Βασιλάκη στο 1ο post.
29/9/2014 ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
Άβαταρ μέλους
adimis
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό Dimitris-Nikaia14 » 20 Μάιος 2010, 13:17

Spyrpoul έγραψε:ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΛΛΕΡ ΛΕΩ ΠΕΡΣΥ ΠΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ, ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΕ ΠΡΟΟΛΗΨΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟΤΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΡΕ ΤΡΑΓΙΚΟΙ ΕΘΝΙΚΟΙ, ΑΝ ΤΟ ΑΝΟΙΓΕ Ο ΚΙΛΛΕΡ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ

να το ανοίξω εγώ ρε που μια φορά έχω ανοίξει topic πέρισυ με καστοριά και ήρθαμε 1-1 εντός(τελευταία τότε η καστοριά)...και μετά στο γήπεδο με λέγανε και γρουσούζη.... :lol: :lol: :lol:
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ, ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΡΕ!!!!
Dimitris-Nikaia14
Σύντροφος 14

Δημοσίευσηαπό adimis » 20 Μάιος 2010, 13:30

Dimitris-Nikaia14 έγραψε:

να το ανοίξω εγώ ρε που μια φορά έχω ανοίξει topic πέρισυ με καστοριά και ήρθαμε 1-1 εντός(τελευταία τότε η καστοριά)...και μετά στο γήπεδο με λέγανε και γρουσούζη.... :lol: :lol: :lol:
Και είχες σπάσει και το δικό μου σερί...
29/9/2014 ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
Άβαταρ μέλους
adimis
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό Dimitris-Nikaia14 » 20 Μάιος 2010, 14:04

adimis έγραψε:
Dimitris-Nikaia14 έγραψε:

Και είχες σπάσει και το δικό μου σερί...

σιγά λες και θα ανεβαίναμε... :lol: :lol: :lol:
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ, ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΡΕ!!!!
Dimitris-Nikaia14
Σύντροφος 14

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο ΨΗΦΟΦΟΡΙΕΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης