ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΠΑΔΟΙ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ

Εδώ ψηφίζουμε και καταγράφονται τάσεις για θέματα που αφορούν τον Εθνικό μας.

ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ;

Το δημοψήφισμα λήγει στις 29 Μαρ 2011, 15:07

1)OXI ΤΟ GATE14 EINAI KAΘΑΡΑ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ
30
57%
2)ΝΑΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ
12
23%
3)ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ,ΑΔΙΑΦΟΡΟ
11
21%

Σύνολο ψήφων : 53

Re: ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΠΑΔΟΙ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ

Δημοσίευσηαπό salonika14 » 03 Μαρ 2011, 11:55

pammahon έγραψε:AN TO ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΤΟ http://WWW.BETAFANS.NET Ή ΤΟ http://WWW.OPADOI.GR ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ.....ΟΜΩΣ ΤΟ GATE14.

ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΟΠΑΔΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ.ΛΕΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΦΟΡΑ ΠΑΡΤΙΔΑ(Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΜΕΛΗ-ΔΛΔ ΑΠΟ ΕΘΝΙΚΟΥΣ)!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΦΙΛΟΥΣ ΙΩΝΙΚΟΥΣ-ΑΙΓΑΛΕΩΤΕΣ-ΔΡΑΜΙΝΟΥΣ!!!!ΟΙ ΦΙΛΙΕΣ ΟΜΩΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ GATE14.!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΚΟ ΝΑ ΚΡΥΒΟΥΜΕ ΤΑ ΤΟΥ ΟΙΚΟΥ ΜΑΣ

συμφωνώ μαζι σου . να υπάρχει μια ανοιχτή ενότητα μονο πε το πρόγραμμα των παιχνιδιών και την ιστορια της ομαδας και τα οπαδικα να απευθύνονται σε οπαδους / μελη
salonika14
Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό 1098s » 04 Μαρ 2011, 02:26

H erwthsh tha eixe nohma an yphrxe dynatothta na to apotrepseis ... opoios thelei kanei eggrafh opws kaname oloi mas kai exei prosbash se ola ta themata tou forum.

Opadika zhthmata, opws organwsh eksedras, metakinhsh opadwn kalo einai na mh grafontai edw ... gia opoion endiaferetai yparxoun pm, o syndesmos, klp

Proswpika den me apasxolei, alla proswpika aporw giati enas opados allhs omadas tha empaine se site tou ethnikou; poios o logos; An kai me tosh anergia kapws prepei na perasei h rhmada h wra.
Ethnikos is more stochastic than brownian motion
1098s
Παλαίμαχος

Δημοσίευσηαπό pammahon » 10 Μαρ 2011, 15:46

ΑΥΤΟΔΥΝΑΜΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΒΓΑΖΟΥΜΕ!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pammahon
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό ΛΕΥΤΕΡΗΣ61 » 14 Μαρ 2011, 22:10

Ειμαι νεο μελος αλλα παλιο απλο μελος του ερασιτεχνη.Ολοι εχουμε γνωστους η φιλους απο αλλες ομαδες
υπαρχει πολυ συμπαθεια προς το εθνικακι μας για αυτο ψηφισα υπερ του να υπαρχουν οπαδοι αλλων ομαδων.
Εχει τυχει και σε ολους μας να μαθουμε κατι νεο απο ατομα διαφορετικης ομαδας! Ευχαριστω για το χωρο γνωμης που μου δινετε.
ΛΕΥΤΕΡΗΣ61
Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό pammahon » 15 Μαρ 2011, 00:31

ΛΕΥΤΕΡΗΣ61 έγραψε:Ειμαι νεο μελος αλλα παλιο απλο μελος του ερασιτεχνη.Ολοι εχουμε γνωστους η φιλους απο αλλες ομαδες
υπαρχει πολυ συμπαθεια προς το εθνικακι μας για αυτο ψηφισα υπερ του να υπαρχουν οπαδοι αλλων ομαδων.
Εχει τυχει και σε ολους μας να μαθουμε κατι νεο απο ατομα διαφορετικης ομαδας! Ευχαριστω για το χωρο γνωμης που μου δινετε.

ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ..............ΕΙΝΑΙ ΕΘΝΙΚΑΡΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!!!!!!!!ΕΘΝΙΚΑΚΙ ΔΕΝ ΘΑ ΝΑΙ ΠΟΤΕ.........
Άβαταρ μέλους
pammahon
Πρόεδρος

Προηγούμενη

Επιστροφή στο ΨΗΦΟΦΟΡΙΕΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης