Θέλετε να επαναδραστηριοποιήσουμε το γυναικείο βόλλεϋ

Εδώ ψηφίζουμε και καταγράφονται τάσεις για θέματα που αφορούν τον Εθνικό μας.

Θέλετε να επαναδραστηριοποιήσουμε το γυναικείο βόλλεϋ(Ναι ή όχι,και γιατί)

Α)Ναι..........
22
76%
Β)Όχι
7
24%

Σύνολο ψήφων : 29

Θέλετε να επαναδραστηριοποιήσουμε το γυναικείο βόλλεϋ

Δημοσίευσηαπό pammahon » 24 Ιαν 2012, 12:40

Μετά απο συζητήσεις με άλλους συνεθνικούς,υπάρχει μια σκέψη για μελλοντική επαναλειτουργία του τμήματος του γυναικείου βόλλεϋ.
Άβαταρ μέλους
pammahon
Πρόεδρος

Re: Θέλετε να επαναδραστηριοποιήσουμε το γυναικείο βόλλεϋ

Δημοσίευσηαπό ΜΑΥΡΟΣ 14 » 24 Ιαν 2012, 13:17

pammahon έγραψε:Μετά απο συζητήσεις με άλλους συνεθνικούς,υπάρχει μια σκέψη για μελλοντική επαναλειτουργία του τμήματος του γυναικείου βόλλεϋ.

Και πρεπει να ψηφισω για κατι το οποιο δεν θα το τρεξω εγω ενω εχουμε ακομα αθληματα στον ερασιτεχνη που δυστυχως "φυτοζωουν" ;;;;

Οποιος εχει την θεληση και μπορει ας το τρεξει χωρις ψηφοφοριες και π@π@ριες μαντολα .....

Τωρα θα μου πεις ειναι τα λεφτα,ε τοτε γιατι να μην τα βαλουμε αυτα στο αντρικο πολο (οκ διαφορετικα μπατζετ....) απο το να ανοιγουμε καινουργια μετωπα ....
ΜΑΥΡΟΣ 14
ΣΕΡΙΦΗΣ

Δημοσίευσηαπό iggy14 » 24 Ιαν 2012, 13:38

Εγω λεω να επαναδραστηριοποιησουμε το τμημα στιβου
Ελα ρε Μανο τωρα , καλα στα λεει ο Μαυρος
Το ανδρικο ανεβαινει Α2 βνα δουμε πως θα κρατησουμε του χρονου την κατηογορια , πως θα ανταποκριθουμε σε ταξιδια και μιλαμε για γυναικειο τμημα?
Εχουμε γυναικειο τμημα πολο και δεν εχουμε ανδρικο
Ειχαμε γυναικειο τμημα μπασκετ πριν μερικα χρονια και πεσαν λεφτα και στο τελςο δεν μπορουσαμε να συντηρησουμε το ανδρικο
Ας αφησουμε τα πειραματα
Καλα ειμαστε και ετσι
Άβαταρ μέλους
iggy14
COMANDANTE

Δημοσίευσηαπό mfrankie » 24 Ιαν 2012, 13:41

Συμφωνώ ας δουμε τι θα κανουμε με το πολο, αν καποιος εχει την ορεξη και την πώρωση να κανει γυναικείο βολλευ ας κανει.. λεφτα δεν υπάρχουν και αν υπαρχουν του χρονου το ανδρικο βολλευ θα ειναι Α2 όπως και το ανδρικο πόλο. Γενικα καλά ειναι τα νεα τμηματα να αρχιζουν με ακαδημιες και οποτε μεγαλωσουν τα παιδακια μπαινεις σε εθνικη κατηγορια.Προτιμότερο ειναι να γινουν ακαδημιες Βολλευ αγορια-κοριτσια.
You can lead a horse to water but you can't make it shit in a bucket!
Άβαταρ μέλους
mfrankie
Site Admin

Δημοσίευσηαπό pammahon » 24 Ιαν 2012, 15:08

το θεμα ειναι ποιος βαζει τα λεφτα και που θελει να τα χαλασει,αν πχ εχω να διαθετω 5000 το χρονο,ποιος θα μου κανει κουμαντο να τα ριξω στο πολο σωνει και ντε.........κουμαντο στην τσεπη μου;;;;Κουβεντουλα κανουμε αλλα αμα τα χα οχι πως θα σας ρωταγα κιολας :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
pammahon
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό John » 24 Ιαν 2012, 22:22

Ναι. Τελείως ερασιτεχνικά, από το τέλος και όπου πάει, όταν πάει, αν πάει!! Απλά και μόνο να υπάρχει...(αν φυσικά έχει συμμετοχή αθλητριών)
ETHNIKOS FANTASY
John
Εθνικάρας

Δημοσίευσηαπό Ethnikos16 » 25 Ιαν 2012, 03:04

ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΒΟΛΛΕΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ...
1)ΚΟΠΕΛΕΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ!
2)ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ!
3)ΚΟΠΕΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΣΤΙΣ ΚΕΡΚΙΔΕΣ...
4)ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΘΑΡΑ ΕΥΓΕΝΕΣ..ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟ..
5)ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΚΑΤΑ 90% Ο κΑΛΥΤΕΡΟΣ
6)ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΟΙ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ!

ΤΕΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΧΘΕΙ ΣΤΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ.. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.. ΤΩΡΑ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΕΞΟΔΑ ΕΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ.. ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΖΩΗ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΤΜΗΜΑ ΣΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ..
Άβαταρ μέλους
Ethnikos16
Μέλος

Δημοσίευσηαπό Mitsos » 26 Ιαν 2012, 17:27

ΜΑΥΡΟΣ 14 έγραψε:
pammahon έγραψε:Μετά απο συζητήσεις με άλλους συνεθνικούς,υπάρχει μια σκέψη για μελλοντική επαναλειτουργία του τμήματος του γυναικείου βόλλεϋ.

Και πρεπει να ψηφισω για κατι το οποιο δεν θα το τρεξω εγω ενω εχουμε ακομα αθληματα στον ερασιτεχνη που δυστυχως "φυτοζωουν" ;;;;

Οποιος εχει την θεληση και μπορει ας το τρεξει χωρις ψηφοφοριες και π@π@ριες μαντολα .....

Τωρα θα μου πεις ειναι τα λεφτα,ε τοτε γιατι να μην τα βαλουμε αυτα στο αντρικο πολο (οκ διαφορετικα μπατζετ....) απο το να ανοιγουμε καινουργια μετωπα ....

+14
ΕΘΝΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΩ !!
Άβαταρ μέλους
Mitsos
Εθνικάρας

Δημοσίευσηαπό pammahon » 26 Ιαν 2012, 17:45

το να κανεις μια κουβεντα και να αφουγκραστεις τον κοσμο δεν εγινε και κατι,δεν πληρωνεις κατι.......απο την αλλη να ριξεις τα λεφτα σε εναν κουβα χωρις πατο????που δεν ξερεις που θα πανε τα λεφτα σου???????????????και δεν ξερεις σε ποιους παιχτες χρωσταμε???
ποια αθληματα φυτοζωουν ρε ασπρε????????μονο το αντρικο πολο δεν παει καλα!!!!!!!!!!!δλδ με την συγκεκρειμενη νοοτροπια και λογικη να μην φτιαχναμε το χοκευ επειδη δεν παμε καλα στο αντρικο πολο
Άβαταρ μέλους
pammahon
Πρόεδρος

Δημοσίευσηαπό ΜΑΥΡΟΣ 14 » 26 Ιαν 2012, 18:05

pammahon έγραψε:δλδ με την συγκεκρειμενη νοοτροπια και λογικη να μην φτιαχναμε το χοκευ επειδη δεν παμε καλα στο αντρικο πολο

Yπαρχει ομως μια ΜΕΓΑΛΗ διαφορα.....

Η ομαδα του Χοκευ ηρθε ετοιμη βρηκε μια σκεπη και δεν ζητησαν (εκτος και αν κανω λαθος) ουτε ενα σεντς απο κανεναν,εσυ κανεις ολοκληρη ψηφοφορια για να μαζεψεις λεφτα,για να βρεις προπονητη και μετα κοπελες.

Δεν νομιζω να ειναι το ιδιο;;;Οποτε ακυρο το παραδειγμα σου και για τον κουμπαρο του iggy στον καιρο (που λενε αυτοι) !!!
ΜΑΥΡΟΣ 14
ΣΕΡΙΦΗΣ

Επόμενο

Επιστροφή στο ΨΗΦΟΦΟΡΙΕΣ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης